Prihlasovanie do 12.01.2024

Prihlasovanie do 12.01.2024

Podnikateľský akcelerátor

Podnikateľský akcelerátor

3 mesačný program pre podnikateľky a freelancerky, ktoré chcú posunúť svoj biznis na vyšší level

3 mesiace počas ktorých nakopneš svoj biznis – od stratégie, cez financie, marketing, až po mindset a rast. Získaš know-how od našich lektorov, vlastného mentora & konzultácie šité na mieru tvojmu biznisu. Chceš naštartovať úspešné podnikanie a sama si vytvoriť svoj dream job?

Program Lekcií

Počas podnikateľského akcelerátora absolvuješ 12 lekcií a Marketingové, právne & účtovnícke konzultácie na mieru.

 • Soňa ťa prevedie všetkým, čo potrebuješ nastaviť v tvojom podnikaní ako prvé, aby si mohla úspešne viesť tvoj biznis. Nastavíš si stratégiu, definuješ silné a slabé stránky a zistíš o svojom biznise viac vďaka SWOT analýze. Intenzívna lekcia, na ktorej si nastavíš biznis analýzu a strategický plán pre tvoje podnikanie. Získaš know-how podnikateľky a konzultantky Soni, ktorá spolupracovala s viac ako 160 firmami a má za sebou 10 000+ hodín konzultovania.
 • Lektorka EXCELu Veron ti ukáže, ako porozumieť číslam v tvojom biznise a zistiť, ktorí klienti, služby a produkty ti prinášajú najväčšiu hodnotu. Naučíš sa, ako spätne trekovať a vyhodnocovať finančné dáta o svojom podnikaní a robiť lepšie rozhodnutia. Vytvoríš si report podľa jednoduchého vzoru, ktorý môžeš používať v tvojom každodennom podnikaní. Naučíš sa efektívne používať EXCEL tak, aby si mala prehľad o svojom obrate, klientoch, službách a času, ktorý daným položkám venuješ.
 • Oto s tebou prejde všetky faktory, podľa ktorých sa riadiť, keď tvoríš cenové ponuky, či už pri produktoch alebo službách. Naučíš sa, ako porovnať tvoje ceny s konkurenciou a trhom a nastaviť si ich tak, aby si si pomocou nich plnila svoje podnikateľské ciele. Lekciu povedie podnikateľ a konzultant, ktorý sa v prostredí slovenského biznisu pohybuje viac ako 10 rokov a radí korporátom, ale aj malým a stredným podnikateľom.
 • V tejto lekcií zistíš, či je tvoje podnikanie vhodné pre externého investora a čo to pre tvoj biznis znamená. Naučíš sa, aké typy externého financovania sú pre tvoj biznis najefektívnejšie a kde potenciálnych investorov nájsť. Investičná a inovačná profesionálka s rokmi skúseností Terka s tebou zazdieľa, ako počas celého procesu s investormi komunikovať, na čo si dať pozor a aké kroky vieš urobiť, aby si získala financie pre tvoj biznis.
 • Vyskladať si funkčný marketingový mix a stratégiu ťa naučí Peter, ktorý v online funguje 15+ rokov a viedol marketing v Be Lenka, jednej z najrýchlejšie rastúcich barefoot značiek na svete. V tejto lekcii zistíš, ako na odlíšenie tvojej značky na trhu, zladenie stratégie s firemnými cieľmi a rastom podnikania. Dozvieš sa, ako využiť moderné formy marketingovej komunikácie, získaš tipy, ako budovať marketing aj bez tisícových investícií a správne si stanovíš KPI.
 • Ako na silný osobný brand a ako sa stať founderkou, ktorá svojim obsahom podporuje svoju značku zistíš na tejto lekcii. Autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na slovenskom LinkedIne a mentor vplyvných CEOs Miki ťa naučí, ako si definovať, čo, kedy a ako komunikovať v rámci tvojej osobnej značky. Na konci tejto lekcie sa z tvojej komunikácie stane autentický príbeh, z príspevkov zaujímavé čítanie a z tvojho vystupovania uvedomelá a výrazná komunikačná stratégia.
 • Digitálna doba si vyžaduje nové marketingové skills – od webu, cez reklamu, až po spravovanie sociálnych sietí. Experti z digitálnej agentúry ti ukážu, ako si nastaviť SEO, ako zlepšiť pozíciu svojej stránky na Google a využiť potenciál online priestoru naplno. Nastavíš si komunikáciu na sociálnych sieťach a definuješ si, aký obsah, ako často a kde komunikovať. Naučíš sa, ako vo svojej online komunikácií nielen predávať, ale aj edukovať, baviť a komunikovať hodnoty značky.
 • Zažila si niekedy elevator pitch? Na predstavenie tvojho biznisu máš často pár minút a preto je kľúčové vedieť uchopiť príbeh a unikátnosť tvojej značky. Jeden z najoriginálnejších speakerov na Slovensku a zakladateľ Kontentino Bohumil s tebou zazdieľa praktické tipy, ako na to. Krok po kroku s tebou prejde skladanie prezentácie, ako zaujať, povedať to podstatné, urobiť dojem a prezentovať autenticky. Na konci tejto lekcie budeš mať vlastnú prezentáciu, ktorou efektne predstavíš tvoj biznis.
 • V tejto lekcii sa naučíš, ako získať nových klientov a nastaviť si vhodnú obchodnú stratégiu pre rast tvojho podnikania. Svetom sales ťa prevedie Jano, ktorý obchod vedie v startupe Trama a má roky skúseností s obchodom a vyjednávaním. Zistíš, čo je to sales funnel a porozumieš jednotlivým štádiám predajného procesu. Jano s tebou zazdieľa praktické vyjednávacie techniky a konkrétne stratégie, ktoré vieš v tvojom podnikaní použiť. 
 • V tejto lekcii zistíš všetko, čo potrebuješ na to, aby si si s tvojimi zákazníkmi dokázala budovať silný vzťah, poskytovala im skvelý customer experience a mala nastavené procesy, ktoré ti podnikanie uľahčia. Lekciou ťa prevedie Janka s rokmi skúseností zo svetovo úspešnej technologickej spoločnosti Slido. Naučí ťa viac o customer lifecycle, ako často so zákazníkom komunikovať, aké kanály na to vieš využiť a čo ti pomôže vybudovať lojalitu.
 • V tejto lekcii si definuješ, akou líderkou chceš v tvojom podnikaní byť, aké sú tvoje hodnoty a nastavíš si mindset, ktorý ti pomôže budovať tvoj biznis. Tvojou lektorkou bude Lucka, Manažérka roka 2019, spoluzakladateľka Curadenu (zastupuje na SK značku CURAPROX) a podnikateľka s 15+ rokmi na pozícií CEO. Naučíš sa, ako sa starať o spokojnosť tvojho tímu, tvoriť tvojím podnikaním lepší svet okolo seba a tipy, ako prekonávať prekážky a náročné obdobia.
 • Ak chceš tvoje podnikanie vidieť rásť, potrebuješ prepracovanú stratégiu na expanziu. A kto by bol lepším lektorom, ako Juraj, ktorý založil viacero firiem s celkovým ročným obratom 10+ miliónov eur? Zistíš, kedy je pre tvoj biznis vhodné rozrastať sa, na čo si dať pozor a ako sa na zväčšovanie firmy pripraviť. Na konci tejto lekcie budeš vedieť, kedy a ako prejsť na zahraničný trh, faktory, ktoré expanziu ovplyvňujú a kľúčové body, ktoré ťa dovedú k väčšiemu a úspešnejšiemu biznisu. 

+ Event Médiá & PR ✅

Celovečerný event s prednáškami, panelovou diskusiou a speed datingom s novinármi, komunikačnými a PR expertmi zo slovenských médií, na ktorom zistíš, ako komunikovať s médiami a verejnosťou. Spoznáš sa tu s expertmi a expertkami z médií ako Forbes, Refresher, Markíza alebo Startitup. Okrem toho počas programu zažiješ ešte 2 ďalšie networkingové eventy so special guests.

+ Odborné konzultácie s expertmi a expertkami ✅

Individuálne konzultácie, kde sa bude expert/ka na danú tému venovať tvojmu konkrétnemu biznisu a prejde s tebou praktické riešenia. Poradiť si od odborníkov vie veľakrát ušetriť čas, energiu a peniaze a môže tvoje podnikanie naštartovať. Vyberieš si tému, v ktorej potrebuješ poradiť – či už ide o právo, marketing, účtovníctvo alebo IT, a priradíme ti experta, ktorý sa s tebou spojí online. Radiť ti budú experti a expertky z advokátskej kancelárie Hriadel & Heger, digitálnej agentúry Effectix, spoločnosti Globerg a softvérového štúdia Wezeo.

+ 3 koučing sessions ✅

Vierka Tatayová a Maťka Gallovičová sú profesionálne certifikované koučky a členky Slovenskej asociácie koučov. Na každomesačných sessions s tebou prejdú časté otázky a strachy, ktoré podnikateľky zažívajú. Naučíš sa, ako zvládať neistotu a strach, zapracovať na zdravom sebavedomí, cítiť sa v práci lepšie a získaš praktické nástroje, ktoré využiješ v každodenných situáciach v tvojom biznise.

+ 3 sessions s tvojim mentorom ✅

Tvoj mentor s tebou prejde konkrétne tipy a stratégie, ako dostať svoje podnikanie na vyšší level. Každý mesiac sa stretnete a preberiete spolu nastavenie procesov na témy, ktoré si si prešla na lekciách. Tvoj mentor ti odpovie na akékoľvek tvoje otázky a ty budeš mať šancu získať know-how najúspešnejších osobností slovenského biznisu. 

Kto bude tvoj mentor/ka?

Na začiatku akcelerátora ti nájdeme toho najlepšieho mentora pre teba, ktorý ti bude pomáhať napredovať počas celého programu. Čo je lepšie, ako sa poradiť s človekom, ktorý už vlastný biznis rozbehol, funguje mu a pozná dané odvetvie?

Na základe tvojej prihlášky ťa prepojíme s mentorom, ktorý sa pohybuje v rovnakom odvetví a s ktorým si sama nastavíš dátum a čas mentoringu. Medzi mentormi a mentorkami nájdeš founderov ikonických biznisov, ako Refresher, Kaliforňan, Envy Cosmetics alebo Nosene a ďalšie úspešné osobnosti. Zažiješ 3 mentoringové sessions, počas ktorých tvoj mentor/ka zistí viac o tvojom podnikaní a prejde s tebou tvoj nový biznis plán.

Tento program je pre teba ak:

Podnikáš, ale chceš mať lepšie výsledky, ujasniť si víziu a posunúť svoj biznis na ďalší level

Chceš začať podnikať a zapracovať na svojom nápade skôr, než ho pustíš do sveta

Chceš si vybudovať side hustle/projekt

Chceš sa učiť od expertov a expertiek zo slovenského biznis sveta

Hľadáš nástroje, ako pracovať a podnikať efektívne, strategicky a využiť svoj potenciál naplno

Rozmýšľaš, či je Podnikateľský akcelerátor to pravé pre teba? Bookni si s nami krátky call a spýtaj sa čokoľvek, čo ťa zaujíma.

FAQ

Tu nájdeš odpovede na najčastejšie otázky ohľadom Podnikateľského akcelerátora. Ak máš ďalšie otázky, bookni si s nami krátky call.

Document

Do 3 pracovných dní ti od nás príde mail s ďalšími informáciami a inštrukciami. Ak by si mala s mailom komplikácie, ozvi sa nám prosím na womanupsk@gmail.com alebo +421 917 356 559 a pozrieme sa na to.

Podnikateľský akcelerátor trvá 3 mesiace – začína eventom 1. februára a končí eventom 30. apríla

Podnikateľský akcelerátor je hybridný program – všetky lekcie, odborné konzultácie, koučing sa konajú online, 3 eventy sa konajú offline v Bratislave. Mentoringové sessions sú potom na dohode s tvojím mentorom/mentorkou, ale je možné ich realizovať online.

Podnikateľský akcelerátor je dokopy 12 lekcií na základné témy pre nastavenie tvojho podnikania, 3 koučing sessions, 3 mentoringové sessions a možnosť odbornej konzultácie z oblasti práva, marketingu, účtovníctva a IT + eventy so special guests a programom.

Vďaka našim partnerom ponúkame niekoľko štipendií, stačí nám v prihláške vyplniť žiadosť, poslať potrebné materiály a my ťa budeme informovať.

Podnikateľský akcelerátor prebieha z 90 % online, zároveň všetky lekcie nahrávame a budeš mať prístup pozrieť si ich spätne. Časová náročnosť záleží od teba – každý lektor/ka ti zadá úlohu na vypracovanie, tú si vieš ale dokončiť podľa vlastných časových možností.

Určite áno, Podnikateľský akcelerátor je skvelá príležitosť vyladiť krok 0 tvojho budúceho úspešného biznisu.

Všetky lekcie budú nahrávané a automaticky dostaneš prístup do databázy, kde nájdeš všetky záznamy. Aj keď samozrejme odporúčame zúčastniť sa prednášok live, pretože tak sa môžeš lektorov a lektoriek dodatočne pýtať na čokoľvek, čo ťa zaujíma.

Your Bag
Shop cart Your Bag is Empty