SEPTEMBER-DECEMBER 2024

Prihlásiť sa môžeš do 18. 8. 2024

Podnikateľský akcelerátor

Podnikateľský akcelerátor

4-mesačný program pre podnikateľky, ktoré chcú posunúť svoj biznis na vyšší level

Získaj know-how úspešných founderov, vlastného mentora a individuálne konzultácie s expertmi. V programe nakopneš svoje podnikanie a odídeš s jasnou stratégiou, efektívnym tímom, funčkným brandingom a plánom, ako posilniť svoju značku – na socials, aj v médiách.

Lekcie

Počas Podnikateľského akcelerátora absolvuješ 7 lekcií, vďaka ktorým si prepracuješ svoju stratégiu, nastavíš efektívne fungovanie v tíme, vytvoríš funkčný branding a plán na budovanie silného mena a reputácie.
 • Získaj praktický pohľad na to, ako si postaviť podnikateľskú stratégiu – od ujasnenia toho, čo od biznisu očakávaš, až po kontrolu na reálnom trhu. Tomáš založil vzdelávaciu skupinu EMPIRE s kumulovaným obratom cez 2 milióny eur. Od roku 2016 vedie konzultačnú spoločnosť BizBuilders, kde pomáha slovenským aj zahraničným firmám ako Kellys, Tuli alebo MaxSport naštartovať podnikanie. V lekcii ti ukáže, ako si ujasniť ambície podnikania a zistíš, aký typ podnikateľky si. Naučí ťa, ako na ambition check voči trhu, trendom, klientom a neklientom a zazdieľa, ako na základe týchto poznatkov postaviť svoju podnikateľskú stratégiu.
 • Anita ťa na príkladoch z biznis sveta naučí, ako riadiť financie tak, aby si dosiahla svoje ciele v podnikaní. Zistíš, ktoré drivers sú kľúčové pre rast firmy, ako ich efektívne riadiť, aj ako minimalizovať riziká. Naučíš sa, ako sa pripraviť na predaj firmy alebo jej časti a ako si dať pozor, aby si kvôli zle riadeným financiám neprišla zbytočne o nejakú príležitosť. Z lekcie si zoberieš praktické tipy, ako mať o tvojich financiách v biznise vždy taký prehľad, aby si mohla robiť informované rozhodnutia. Anita je CEO konzultačnej spoločnosti BizBuilders a expertka na reporting, dáta a change management s rokmi skúsenosti z korporátu aj startup prostredia.
 • Úspešnosť tvojho biznisu je (aj) v sile tvojej osobnej značky. V tejto lekcii zistíš, ako ti v tom vie pomôcť Linkedin, ako sa sústrediť na aktivity, ktoré ti prinesú najlepšie výsledky a využiť algoritmus platformy pre dosiahnutie tvojich komunikačných cieľov. Začneš optimalizáciou tvojho profilu, zistíš viac o tom, aké témy na Linkedin rezonujú a čo robiť, aby tvoj profil rástol a mal dosah. Autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na slovenskom LinkedIne a mentor vplyvných CEOs Miki s tebou zazdieľa, ako pristupovať k tvorbe, ušetriť si čas a nastaviť si content plán, ktorý ti bude fungovať.
 • Úspech tvojej firmy stojí a padá na tvojom tíme a spolupracovníkoch. V tejto lekcii ťa Blažena naučí, ako získať tých správnych ľudí. A ešte dôležitejšie, ako si ich udržat. Naučíš sa, ako reagovať na zmeny na pracovnom trhu a zmeny v preferenciách zamestnancov.  Ako dovoliť ľuďom rásť a robiť chyby pre dobro firmy? Získaš praktické tipy, ako dať zamestnancom do rúk zodpovednosť a získať výsledky, na ktorých ako tím pracujete. CEO startupu AI Dental, ktorá predtým pôsobila ako Managing Directorka v PS:Digital s tebou zazdieľa, ako to robí ona a podelí sa o cenné know-how a roky skúseností s manažovaním tímov.
 • V tejto lekcii ťa Creative Director a Partner Studio Echt Maroš naučí,
  ako môže vyzerať funkčná značka a čo ti na ceste k nej pomôže. Pozrieme sa na to, aký je rozdiel medzi vizuálnou identitou a brandingom, čo je dobrá marketingová stratégia, zistíš čo sú kódy značky a prečo sú tak dôležité. Na konkrétnych príkladoch ti lektor ukáže, ako vyzerá dobrá značka pre malé a stredné biznisy a zazdieľa s tebou praktické tipy, ako vyrobiť značku, keď ešte len začínaš. Pomôžu ti konkrétne tipy, ako na vizuálnu identitu s minimálnym budgetom, ale aj ako si vybrať správne
  dizajn štúdio pre tvoj projekt. Na konci lekcie budeš mať checklist pre svoju značku, získaš spätnú väzbu a návrhy na zlepšenia a tiež kurátorský výber zdrojov a nástrojov pre udržiavanie značky.
 • V tejto lekcii s tebou Soňa zazdieľa, ako skĺbiť osobný život a podnikanie do jedného funkčného celku. Získaš tipy, ako si nájsť čas na seba, mať dostatok energie do ďalšej práce, ako efektívne riešiť problémy tak, aby sa neopakovali a ako sa naučiť prioritizovať. Pozrieme sa na to, kde v skutočnosti vzniká stres, čo spôsobuje vyhorenie (a ako ho efektívne vyriešiť) a vďaka čomu bude smerovanie tvojho podnikania jasnejšie a ľahšie udržateľné. Tvojou lektorkou bude certifikovaná biznis mentorka a konzultantka Soňa, ktorá pracovala so stovkami firiem za viac ako 10 rokov v biznise.
 • Ako sa dostať do slovenských a českých médií zadarmo? Témou, ktorá má wau efekt! Zisti, ako dostať tvoj biznis k ľuďom, čo očakávať od komunikácie s médiami a na aké chyby si dať pozor. Prezentovať tvoje podnikanie jasnejšie a sabevomejšie ťa naučí Kristína, CEO butikovej PR agentúry Full Time PR. Získaš tipy, ako a kedy plánovať PR spoluprácu, čo robiť, aby o tebe a tvojom biznise médiá vedeli a ako tento priestor maximálne využiť. Kristína s tebu zazdieľa viac ako 10 rokov skúseností z médií a praktické tipy, ktoré tvoj biznis posunú na vyšší level.

+ 4 individuálne konzultácie s expertmi a expertkami

 • Zažiješ personalizované konzultácie s expertmi v oblastiach, ktoré sú pre tvoj biznis kľúčové. Vyberieš si konzultácie, dáš nám vedieť s čím potrebuješ pomôcť a my ti priradíme experta, ktorý sa s tebou spojí online. Ukáže ti praktické riešenia a prejde s tebou všetky tvoje možnosti. Nechať si poradiť od odborníkov ušetrí tvoj čas, energiu a peniaze a prinesie ti nový pohľad na tvoje podnikanie. Tvojimi konzultantmi budú experti a expertky z advokátskej kancelárie Hriadel & Heger, štúdia Globerg, digitálnej agentúry Effectix a poradenskej firmy Logro.

+ 2 live networkingové eventy v Bratislave

 • Čakajú ťa dva celovečerné eventy, ktorými spoločne otvoríme a uzavrieme Podnikateľský akcelerátor. Na prednáškach a diskusiách počas večera s tebou lektori a mentori programu zazdieľajú svoje know-how a čo pomohlo v biznise im. Nebude chýbať networking s ďalšími účastníčkami programu, vďaka čomu spoznáš podnikateľky a freelancerky, s ktorými môžeš zdieľať svoje skúsenosti, nápady, plány, ale aj problémy, ktoré aktuálne riešiš. Na evente sa zoznámiš s lektormi, mentormi a top osobnosťami biznisu a získaš cenné kontakty a network.

+ 4 sessions s tvojím mentorom

 • Využi príležitosť konzultovať svoj biznis s niekým, kto má vlastné úspešné podnikanie, vie, čím si práve prechádzaš a vie ťa podporiť a poradiť ti. Na základe tvojej prihlášky ti vyberieme mentora, ktorý ti pomôže posunúť tvoj biznis na ďalší level. Ty sama rozhodneš o tom, aké témy spoločne prejdete a s čím potrebuješ najviac pomôcť.

Kto bude tvoj mentor/ka?

Medzi mentormi a mentorkami nájdeš founderov ikonických biznisov, ako Refresher, Kaliforňan, Envy Cosmetics alebo Nosene a ďalšie úspešné osobnosti. Spoločne s tvojím mentorom si budete môcť dohodnúť, kedy, kde a ako sa budú vaše mentoring sessions konať a čo bude ich obsahom. 

Pre tvojho mentora si vopred pripravíš témy a otázky, ktoré chceš prebrať, pošleš mu materiály, s ktorými potrebuješ pomôcť. Tvoj mentor ti odpovie na akékoľvek tvoje otázky a ty budeš mať šancu získať know-how najúspešnejších osobností slovenského biznisu. 

Tento program je pre teba ak:

✔️ Podnikáš a chceš nakopnúť svoju firmu, zapracovať na stratégií, nastaviť si efektívne fungovanie v tíme, vytvoriť si funkčný branding a plán na budovane silného mena

✔️ Chceš ušetriť čas, peniaze a energiu vďaka konzultáciam na mieru a mentorovi, ktorý s tebou zazdieľa svoje know-how

✔️ Chceš sa učiť a inšpirovať od úspešných podnikateľov zo sveta slovenského biznisu, spoznať ďalšie podnikateľky a získať cenné kontakty

BOOKNI SI S NAMI CALL
Máš otázky ohľadom programu? Bookni si s nami krátky call zdarma, kde ťa prevedieme akcelerátorom.

FAQ

Tu nájdeš odpovede na najčastejšie otázky ohľadom Podnikateľského akcelerátora. Ak máš ďalšie otázky, bookni si s nami krátky call.

Document

Získaš balíček 7 lekcií, 4 mentoringové sessions a možnosť 4 odborných konzultácií z oblasti práva, marketingu, účtovníctva & daňového poradenstva a IT & web developmentu. Taktiež ťa čakajú 2 eventy s top osobnosťami slovenského biznisu a vedeným networkingom. Získaš prístup k bonusovým webinárom a materálom, ktoré si môžeš počas programu pozrieť + databázu kontaktov expertov a účastníčok programu.

Podnikateľský akcelerátor je hybridný program – 90 % sa koná online (všetky lekcie a odborné konzultácie), 2 eventy sa konajú offline v Bratislave. Forma mentoringových sessions závisí od dohody s tvojím mentorom/mentorkou, ale je možné ich realizovať online alebo offline.

Na základe tvojej prihlášky ti vyberieme tvojho mentora na mieru. Následne vás prepojíme a vy si spoločne dohodnete kedy, kde a ako sa budú vaše mentoring sessions konať. Vopred si pripravíš témy a otázky, ktoré chceš prebrať s mentorom, prípadne pošleš materiály, s ktorými potrebuješ pomôcť. Odporúčame si pred každým mentoringom zvoliť témy, pripraviť si čo najviac otázok a všetko dostatočne vopred komunikovať s mentorom.

Odporúčame ti pozrieť si celý rozvrh dopredu a pred každou lekciou si pripraviť otázky/zamyslieť sa, kde v tejto oblasti potrebuješ pomôcť v tvojom biznise. Na každej lekcii bude Q&A session, ktoré určite využi a spýtaj sa, čo ťa zaujíma. Vďaka príprave ti lekcie, konzultácie aj mentoring prinesú omnoho väčšiu hodnotu.

Všetky lekcie budú nahrávané, ale veľmi ti odporúčame sledovať ich v reálnom čase, vďaka interakciám s lektormi získaš z programu ešte viac. Záznamy z prvých 3 prednášok ti pošleme začiatkom novembra a záznamy zo zvyšných 4 prednášok začiatkom decembra.

Áno, program ti vieme rozdeliť na 3 splátky, ktoré zaplatíš postupne počas Podnikateľského akcelerátor nasledovne
- 1. splátka = 200€
- 2. splátka = 145€
- 3. splátka 145€

Áno, vďaka našim partnerom Bloom Robbins a Hriadel & Heger ponúkame niekoľko štipendií, stačí nám v prihláške vyplniť žiadosť, poslať potrebné materiály a my ťa budeme informovať o tom, či si štipendium získala.

Áno, Podnikateľský akcelerátor prebieha z 90 % online a do istej miery vieš študovať vlastným tempom. Veľmi ale odporúčame prihlásiť sa do programu vtedy, keď máš priestor na tvojom podnikaní aktívne pracovať. Lekcie, konzultácie a mentoring budú pre teba najhodnotnejšie, keď ich budeš môcť aplikovať v praxi na svojom biznise.

Áno, programy sú skvelá príležitosť vyladiť krok 0 tvojho budúceho úspešného biznisu. Odporúčame ti ale prihlásiť sa do programu vtedy, keď podnikanie začínaš rozbiehať a máš priestor na ňom aktívne pracovať. Bližšie sa pozri na obsah Podnikateľského akcelerátora aj Freelance Akadémie a sprav si krátky test, ktorý ti pomôže vybrať najvhodnejší program pre tvoje podnikateľské ambície. Ak si nie si istá, ktorý program je pre teba, bookni si s nami krátky call, kde ti poradíme s výberom.

Po odoslaní prihlášky ti do 2 pracovných dní pošleme faktúru. Keď od teba získame platbu alebo potvrdenie o platbe za Akcelerátor (v prípade platby na splátky 1. splátku), oficiálne ťa prihlásime do programu a pošleme ti potvrdzovací mail o tvojom prihlásení. Oficiálne prihlásená do programu si až potom, ako od teba obdržíme platbu/ 1. splátku. Ak by si mala s prihlasovaním komplikácie, ozvi sa nám prosím na womanupsk@womanup.sk alebo +421 917 356 559 a pozrieme sa na to.

Partneri projektu

GLOBERG:Digital
Bloom Robbins
Effectix
Logro
Hriadel Heger
Tvôj košík
Shop cart Tvoj košík je prázdny