SEPTEMBER-DECEMBER 2024

Prihlásiť sa môžeš do 18. 8. 2024

Freelance akadémia

Freelance Akadémia

4-mesačný program pre freelancerky, koré chcú mať plný kalendár, silnú reputáciu a spokojných klientov

Získaj know-how úspešných freelancerov a zisti, vďaka čomu im podnikanie funguje, ako pracujú, plánujú a tvoria. V programe si nastavíš svoje podnikanie a naučíš sa, ako tvoriť presvedčivú ponuku, funkčné procesy, obsah, ktorý zachytí pozornosť a ako posilniť svoju značku – na socials, aj v médiách.

Lekcie

Počas Podnikateľského akcelerátora absolvuješ 8 lekcií, na ktorých sa s tebou úspešní freelanceri a experti podelia o praktické tipy, ako rásť, vytvoriť okolo tvojej služby záujem a získavať viac spokojných klientov.
 • V tejto lekcii si definuješ, ako chceš mať nastavené svoje podnikanie, ako, kedy a koľko chceš pracovať a čo sú výsledky, ktoré chceš svojou prácou dosiahnuť. Zistíš, čo by malo obsahovať funkčné portfólio služieb a produktov a ako si ho vieš vyskladať na základe svojej novej vízie. Pozrieme sa aj na cenotvorbu, a na konci lekcie budeš vedieť, ako správne naceniť svoje produkty a služby a ako efektívne komunikovať svoju ponuku. Oto, ktorý má roky skúsenosti s konzultáciami pre stovky podnikateliek a podnikateľov a s krízovým manažmentom, ti pomôže riešiť problémy a ukáže, ako vybudovať pevné základy tvojho biznisu.
 • Táto lekcia z teba dokáže spraviť o level lepšiu marketérku a otvorí ti digitálne oči. To na začiatok chceme. Rasťo ti ukáže, ako fungujú značky na sociálnych sieťach a v digitále a prečo im to nefunguje. Zároveň zistíš, ktorým značkám to funguje a prečo máš ty ako freelancerka oproti veľkým značkám obrovskú výhodu! Je len na tebe, ako ju využiješ. Rovnako ako know-how Rasťa, ktorý stojí za jednou z najväčších online marketingových komunít na Slovensku, má roky skúsenosti z Rouvy alebo Pelikánu a týmto workshopom otočil Instagramový svet hore nohami mnohým svojim klientom.
 • Úspešnosť tvojho biznisu je (aj) v sile tvojej osobnej značky. V tejto lekcii zistíš, ako ti v tom vie pomôcť Linkedin, ako sa sústrediť na aktivity, ktoré ti prinesú najlepšie výsledky a využiť algoritmus platformy pre dosiahnutie tvojich komunikačných cieľov. Začneš optimalizáciou tvojho profilu, zistíš viac o tom, aké témy na Linkedin rezonujú a čo robiť, aby tvoj profil rástol a mal dosah. Autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na slovenskom LinkedIne a mentor vplyvných CEOs Miki s tebou zazdieľa, ako pristupovať k tvorbe, ušetriť si čas a nastaviť si content plán, ktorý ti bude fungovať.
 • Slová majú veľkú moc. Čím lepšie s nimi vieš pracovať, tým viac klientov a lepšie výsledky ti môžu priniesť. Slová totiž majú moc zaujať, presvedčiť, ubezpečiť a dokonca aj budovať emocionálnu väzbu k tvojej značke. Matej ťa v tejto lekcii naučí konkrétne techniky, ako písať PPT – poriadne pútavé texty. Bez zbytočného stresu, paniky a kreatívneho bloku. Naučís sa, ako tvoriť nadpisy, ako dať do príspevku príbehovú linku. A príde aj na AI. Top nástroje aj princípy dobrých promptov. Ak si myslíš, že písanie sa nedá naučiť. Po tejto lekcii zmeníš názor. Marketingový expert, ktorý má za sebou 28 kreatívnych ocenení s tebou zazdieľa svoje know-how, ktoré získal za 11 rokov v reklame.
 • Ako tvoriť hodnotný obsah, efektívnejšie predávať a budovať si kredibilitu a komunitu okolo tvojej značky? Odpoveďou môže byť aj email marketing – najmä keď vieš, ako s ním správne pracovať. V tejto lekcii sa naučíš, aké typy emailov môžeš posielať svojim zákazníkom, čo by mal obsahovať každý newsletter, ako ho propagovať a aké výsledky ti môže email marketing priniesť.  Získaš praktické tipy, ktoré ti pomôžu pri tvorbe a taktiež vyhnúť sa častým chybám pri písaní mailov. Tvojím lektorom bude Marek, Head Of Digital Marketing v Isadore, ktorý sa v marketingu pohybuje vyše 15 rokov a je autorom úspešného newslettra Marš! o marketingu, reklame a dátach. Na konci lekcie budeš vedieť, ako zaujať v inboxe tvojich zákazníkov a pomocou email marketingu dosahovať svoje ciele.
 • Úspech tvojho biznisu môže výrazne narásť nastavením tvojich ponúk v digitálnom prostredí. V tejto lekcii sa dozvieš:
  Stratégie online podnikania: Ako vytvárať rôzne ponuky podľa toho, koľko času chceš venovať predaju či práci (low-ticket alebo high-ticket, 1:1 alebo skupinový program, atď.)
  Tvorba digitálnych produktov: Ako ich urobiť atraktívnymi pre zákazníkov a nastaviť funkčnú customer journey.
  Benefity online podnikania: Pre koho je vhodné a aké výhody a nevýhody to môže priniesť.
  Tvojou lektorkou bude Júlia, ktorá má cenné know-how vo vedení medzinárodných projektov pre spoločnosti FTSE 500 a v škálovaní startupov v Anglicku.
 • V tejto lekcii s tebou Soňa zazdieľa, ako skĺbiť osobný život a podnikanie do jedného funkčného celku. Získaš tipy, ako si nájsť čas na seba, mať dostatok energie do ďalšej práce, ako efektívne riešiť problémy tak, aby sa neopakovali a ako sa naučiť prioritizovať. Pozrieme sa na to, kde v skutočnosti vzniká stres, čo spôsobuje vyhorenie (a ako ho efektívne vyriešiť) a vďaka čomu bude smerovanie tvojho podnikania jasnejšie a ľahšie udržateľné. Tvojou lektorkou bude certifikovaná biznis mentorka a konzultantka Soňa, ktorá pracovala so stovkami firiem za viac ako 10 rokov v biznise.
 • Ako sa dostať do slovenských a českých médií zadarmo? Témou, ktorá má wau efekt! Zisti, ako dostať tvoj biznis k ľuďom, čo očakávať od komunikácie s médiami a na aké chyby si dať pozor. Prezentovať tvoje podnikanie jasnejšie a sabevomejšie ťa naučí Kristína, CEO butikovej PR agentúry Full Time PR. Získaš tipy, ako a kedy plánovať PR spoluprácu, čo robiť, aby o tebe a tvojom biznise médiá vedeli a ako tento priestor maximálne využiť. Kristína s tebu zazdieľa viac ako 10 rokov skúseností z médií a praktické tipy, ktoré tvoj biznis posunú na vyšší level.

+ 4 individuálne konzultácie s expertmi a expertkami

 • Zažiješ personalizované konzultácie s expertmi v oblastiach, ktoré sú pre tvoj biznis kľúčové. Vyberieš si konzultácie, dáš nám vedieť s čím potrebuješ pomôcť a my ti priradíme experta, ktorý sa s tebou spojí online. Ukáže ti praktické riešenia a prejde s tebou všetky tvoje možnosti. Nechať si poradiť od odborníkov ušetrí tvoj čas, energiu a peniaze a prinesie ti nový pohľad na tvoje podnikanie. Tvojimi konzultantmi budú experti a expertky z advokátskej kancelárie Hriadel & Heger, štúdia Globerg, digitálnej agentúry Effectix a poradenskej firmy Logro.

+ 2 live networkingové eventy v Bratislave

 • Čakajú ťa dva celovečerné eventy, ktorými spoločne otvoríme a uzavrieme Podnikateľský akcelerátor. Na prednáškach a diskusiách počas večera s tebou lektori a mentori programu zazdieľajú svoje know-how a čo pomohlo v biznise im. Nebude chýbať networking s ďalšími účastníčkami programu, vďaka čomu spoznáš podnikateľky a freelancerky, s ktorými môžeš zdieľať svoje skúsenosti, nápady, plány, ale aj problémy, ktoré aktuálne riešiš. Na evente sa zoznámiš s lektormi, mentormi a top osobnosťami biznisu a získaš cenné kontakty a network.

+ 4 skupinové mentoring sessions

 • Chceš vedieť, ako majú nastavené svoje podnikanie top freelanceri a konzultanti na Slovensku a v Česku? Prvýkrát zazdieľajú, ako si plánujú prácu, čo im funguje v marketingu, s kým spolupracujú a vďaka čomu má ich biznis výsledky a úspech. Mentoring sessions sú jedinečná príležitosť získať prístup k tomu, čo majú za roky odskúšané, nazbierať praktické tipy a inšpiráciu a vybrať si to, čo bude fungovať tebe.

Ako bude vyzerať skupinový mentoring?

Využi príležitosť zistiť, ako majú svoje podnikanie nastavené top freelanceri, konzultanti a experti a inšpiruj sa ich skúsenosťami. Na každej mentoring session ti iný freelancer ukáže, ako a podľa čoho si vytvoril svoju ponuku a ako má nastavenú cenotvorbu. Pozrieš sa na to, ako funguje jeho marketing a sales stratégia, ako komunikuje so zákazníkmi a ako si buduje osobnú značku.

Nahliadneš do kalendárov úspešných podnikateľov a zistíš, ako si plánujú prácu, čo im šetrí čas, aké softvéry používajú a ako majú nastavené priority. Na každom skupinovom mentoringu bude Q&A session, na ktorej sa budeš môcť opýtať na podnikanie mentora alebo sa poradiť ohľadom tvojho biznisu.

Tento program je pre teba ak:

✔️ Si freelancerka a chceš lepšie výsledky, prepracovanú komunikáciu, ktorá ti prinesie zákazníkov a systémy, vďaka ktorým budeš pracovať efektívnejšie

✔️ Chceš mať pod kontrolou svoju cenotvorbu, predaj, marketing a tvorbu obsahu a získať klientov, ktorí budú tvoje služby zbožňovať

✔️ Chceš sa učiť a inšpirovať od expertov a úspešných freelancerov a podnikateľov zo sveta slovenského biznisu a získať cenné kontakty

BOOKNI SI S NAMI CALL
Máš otázky ohľadom programu? Bookni si s nami krátky call zdarma, kde ťa prevedieme akcelerátorom.

FAQ

Tu nájdeš odpovede na najčastejšie otázky ohľadom Freelance akadémie. Ak máš ďalšie otázky, bookni si s nami krátky call.

Document

Získaš balíček 8 lekcií, 4 skupinové mentoring sessions a možnosť 4 individuálnych konzultácií z oblasti práva, marketingu, účtovníctva & daňového poradenstva a IT & web developmentu.** Taktiež ťa čakajú 2 eventy s top osobnosťami slovenského biznisu a vedeným networkingom. Získaš tiež prístup k bonusovým webinárom a materálom, ktoré si môžeš počas programu pozrieť + databázu kontaktov expertov a účastníčok programu.

Freelance akadémia je hybridný program – 90 % sa koná online (všetky lekcie, skupinové mentoringy a odborné konzultácie), 2 eventy sa zase konajú offline v Bratislave.

Úspešní freelanceri a konzultanti zo Slovenska a Česka si pre teba pripravia prezentáciu a deep dive do ich podnikania - ako pracujú, plánujú, tvoria marketingové a sales stratégie, s kým spolupracujú. Nasledovať bude Q&A session, počas ktorej sa budeš môcť opýtať na podnikanie mentora alebo sa poradiť ohľadom tvojho biznisu.

Odporúčame ti pozrieť si celý rozvrh dopredu a pred každou lekciou si pripraviť otázky/zamyslieť sa, kde v tejto oblasti potrebuješ pomôcť v tvojom biznise. Na každej lekcii bude Q&A session, ktorú určite využi a spýtaj sa, čo ťa zaujíma. Program ti dá oveľa viac, keď sa budeš aktívne pripravovať a interagovať s lektormi, mentormi a konzultantmi.

Všetky lekcie budú nahrávané, ale veľmi ti odporúčame sledovať ich v reálnom čase, pretože tak získaš z programu najviac. Záznamy z prvých 4 prednášok ti pošleme začiatkom novembra a záznamy zo zvyšných 4 prednášok začiatkom decembra.

Áno, program ti vieme rozdeliť na 3 splátky, ktoré zaplatíš postupne počas Freelance akadémie nasledovne:
- 1. splátka = 100€
- 2. splátka = 145€
- 3. splátka 145€

Áno, vďaka našim partnerom ponúkame niekoľko štipendií, stačí nám v prihláške vyplniť žiadosť, poslať potrebné materiály a my ťa budeme informovať o tom, či si štipendium získala.

Áno, Freelance Akadémia prebieha z 90 % online a do istej miery vieš študovať vlastným tempom. Veľmi ale odporúčame prihlásiť sa do programu vtedy, keď máš priestor na tvojom podnikaní aktívne pracovať. Lekcie, konzultácie a mentoring budú pre teba najhodnotnejšie, keď ich budeš môcť aplikovať v praxi na svojom biznise.

Áno môžeš, nie je to problém. Programy sú skvelá príležitosť vyladiť krok 0 tvojho budúceho úspešného biznisu. Odporúčame ti ale prihlásiť sa do programu vtedy, keď podnikanie začínaš rozbiehať a máš priestor na ňom aktívne pracovať. Bližšie sa pozri na obsah Podnikateľského akcelerátora aj Freelance Akadémie a sprav si krátky test, ktorý ti pomôže vybrať najvhodnejší program pre tvoje podnikateľské ambície. Ak si nie si istá, ktorý program je pre teba, bookni si s nami krátky call, kde ti poradíme s výberom.

Po odoslaní prihlášky ti do 2 pracovných dní pošleme faktúru. Keď od teba získame platbu alebo potvrdenie o platbe za Akadémiu (v prípade platby na splátky 1. splátku), oficiálne ťa prihlásime do programu a pošleme ti potvrdzovací mail o tvojom prihlásení. Oficiálne prihlásená do programu si až potom, ako od teba obdržíme platbu/ 1. splátku. Ak by si mala s prihlasovaním komplikácie, ozvi sa nám prosím na womanupsk@womanup.sk alebo +421 917 356 559 a pozrieme sa na to.

Partneri projektu

GLOBERG:Digital
Bloom Robbins
Effectix
Logro
Hriadel Heger
Tvôj košík
Shop cart Tvoj košík je prázdny