This course is fully booked, please join our wait list for Autumn Accelerator

Prihlasovanie do 12.01.2024

Accelerator for entrepreneurs

Accelerator for entrepreneurs

For entrepreneurs and freelancers, who want to grow and boost their business

Boost your business – from strategy and finance, to marketing, mindset and growth. Get valuable know-how from our lectors, your own mentor and consultations tailored to the needs of your business. Do you want to start a successful project and create your own dream job?

Program lekcií

Počas podnikateľského akcelerátora absolvuješ 12 lekcií s top osobnosťami slovenského biznisu.

 • Soňa ťa prevedie všetkým, čo potrebuješ nastaviť v tvojom podnikaní ako prvé, aby si mohla úspešne viesť tvoj biznis. Nastavíš si stratégiu, definuješ silné a slabé stránky a zistíš o svojom biznise viac vďaka SWOT analýze. Intenzívna lekcia, na ktorej si nastavíš biznis analýzu a strategický plán pre tvoje podnikanie. Získaš know-how podnikateľky a konzultantky Soni, ktorá spolupracovala s viac ako 160 firmami a má za sebou 10 000+ hodín konzultovania.
 • Lektorka EXCELu Veron ti ukáže, ako porozumieť číslam v tvojom biznise a zistiť, ktorí klienti, služby a produkty ti prinášajú najväčšiu hodnotu. Naučíš sa, ako spätne trekovať a vyhodnocovať finančné dáta o svojom podnikaní a robiť lepšie rozhodnutia. Vytvoríš si report podľa jednoduchého vzoru, ktorý môžeš používať v tvojom každodennom podnikaní. Naučíš sa efektívne používať EXCEL tak, aby si mala prehľad o svojom obrate, klientoch, službách a času, ktorý daným položkám venuješ.
 • Oto s tebou prejde všetky faktory, podľa ktorých sa riadiť, keď tvoríš cenové ponuky, či už pri produktoch alebo službách. Naučíš sa, ako porovnať tvoje ceny s konkurenciou a trhom a nastaviť si ich tak, aby si si pomocou nich plnila svoje podnikateľské ciele. Lekciu povedie podnikateľ a konzultant, ktorý sa v prostredí slovenského biznisu pohybuje viac ako 10 rokov a radí korporátom, ale aj malým a stredným podnikateľom.
 • V tejto lekcií zistíš, či je tvoje podnikanie vhodné pre externého investora a čo to pre tvoj biznis znamená. Naučíš sa, aké typy externého financovania sú pre tvoj biznis najefektívnejšie a kde potenciálnych investorov nájsť. Investičná a inovačná profesionálka s rokmi skúseností Terka s tebou zazdieľa, ako počas celého procesu s investormi komunikovať, na čo si dať pozor a aké kroky vieš urobiť, aby si získala financie pre tvoj biznis.
 • Vyskladať si funkčný marketingový mix a stratégiu ťa naučí Peter, ktorý v online funguje 15+ rokov a viedol marketing v Be Lenka, jednej z najrýchlejšie rastúcich barefoot značiek na svete. V tejto lekcii zistíš, ako na odlíšenie tvojej značky na trhu, zladenie stratégie s firemnými cieľmi a rastom podnikania. Dozvieš sa, ako využiť moderné formy marketingovej komunikácie, získaš tipy, ako budovať marketing aj bez tisícových investícií a správne si stanovíš KPI.
 • Ako na silný osobný brand a ako sa stať founderkou, ktorá svojim obsahom podporuje svoju značku zistíš na tejto lekcii. Autor najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na slovenskom LinkedIne a mentor vplyvných CEOs Miki ťa naučí, ako si definovať, čo, kedy a ako komunikovať v rámci tvojej osobnej značky. Na konci tejto lekcie sa z tvojej komunikácie stane autentický príbeh, z príspevkov zaujímavé čítanie a z tvojho vystupovania uvedomelá a výrazná komunikačná stratégia.
 • Digitálna doba si vyžaduje nové marketingové skills – od webu, cez reklamu, až po spravovanie sociálnych sietí. Experti z digitálnej agentúry ti ukážu, ako si nastaviť SEO, ako zlepšiť pozíciu svojej stránky na Google a využiť potenciál online priestoru naplno. Nastavíš si komunikáciu na sociálnych sieťach a definuješ si, aký obsah, ako často a kde komunikovať. Naučíš sa, ako vo svojej online komunikácií nielen predávať, ale aj edukovať, baviť a komunikovať hodnoty značky.
 • Zažila si niekedy elevator pitch? Na predstavenie tvojho biznisu máš často pár minút a preto je kľúčové vedieť uchopiť príbeh a unikátnosť tvojej značky. Jeden z najoriginálnejších speakerov na Slovensku a zakladateľ Kontentino Bohumil s tebou zazdieľa praktické tipy, ako na to. Krok po kroku s tebou prejde skladanie prezentácie, ako zaujať, povedať to podstatné, urobiť dojem a prezentovať autenticky. Na konci tejto lekcie budeš mať vlastnú prezentáciu, ktorou efektne predstavíš tvoj biznis.
 • V tejto lekcii sa naučíš, ako získať nových klientov a nastaviť si vhodnú obchodnú stratégiu pre rast tvojho podnikania. Svetom sales ťa prevedie Jano, ktorý obchod vedie v startupe Trama a má roky skúseností s obchodom a vyjednávaním. Zistíš, čo je to sales funnel a porozumieš jednotlivým štádiám predajného procesu. Jano s tebou zazdieľa praktické vyjednávacie techniky a konkrétne stratégie, ktoré vieš v tvojom podnikaní použiť. 
 • V tejto lekcii zistíš všetko, čo potrebuješ na to, aby si si s tvojimi zákazníkmi dokázala budovať silný vzťah, poskytovala im skvelý customer experience a mala nastavené procesy, ktoré ti podnikanie uľahčia. Lekciou ťa prevedie Janka s rokmi skúseností zo svetovo úspešnej technologickej spoločnosti Slido. Naučí ťa viac o customer lifecycle, ako často so zákazníkom komunikovať, aké kanály na to vieš využiť a čo ti pomôže vybudovať lojalitu.
 • V tejto lekcii si definuješ, akou líderkou chceš v tvojom podnikaní byť, aké sú tvoje hodnoty a nastavíš si mindset, ktorý ti pomôže budovať tvoj biznis. Tvojou lektorkou bude Lucka, Manažérka roka 2019, spoluzakladateľka Curadenu (zastupuje na SK značku CURAPROX) a podnikateľka s 15+ rokmi na pozícií CEO. Naučíš sa, ako sa starať o spokojnosť tvojho tímu, tvoriť tvojím podnikaním lepší svet okolo seba a tipy, ako prekonávať prekážky a náročné obdobia.
 • Ak chceš tvoje podnikanie vidieť rásť, potrebuješ prepracovanú stratégiu na expanziu. A kto by bol lepším lektorom, ako Juraj, ktorý založil viacero firiem s celkovým ročným obratom 10+ miliónov eur? Zistíš, kedy je pre tvoj biznis vhodné rozrastať sa, na čo si dať pozor a ako sa na zväčšovanie firmy pripraviť. Na konci tejto lekcie budeš vedieť, kedy a ako prejsť na zahraničný trh, faktory, ktoré expanziu ovplyvňujú a kľúčové body, ktoré ťa dovedú k väčšiemu a úspešnejšiemu biznisu. 

+ offline PR tréning a networking s médiami ✅

Celovečerný event s prednáškami, panelovou diskusiou a speed datingom s novinármi, komunikačnými a PR expertmi zo slovenských médií, na ktorom zistíš, ako komunikovať s médiami a verejnosťou. Spoznáš sa tu s expertmi a expertkami z médií ako Forbes, Refresher, Markíza alebo Startitup. Okrem toho počas programu zažiješ ešte 2 ďalšie networkingové eventy so special guests.

+ odborné konzultácie s expertmi a expertkami ✅

Individuálne konzultácie, kde sa bude expert/ka na danú tému venovať tvojmu konkrétnemu biznisu a prejde s tebou praktické riešenia. Poradiť si od odborníkov vie veľakrát ušetriť čas, energiu a peniaze a môže tvoje podnikanie naštartovať. Vyberieš si tému, v ktorej potrebuješ poradiť – či už ide o právo, marketing, účtovníctvo alebo IT, a priradíme ti experta, ktorý sa s tebou spojí online. Radiť ti budú experti a expertky z advokátskej kancelárie Hriadel & Heger, digitálnej agentúry Effectix, spoločnosti Globerg a softvérového štúdia Wezeo.

+ 3 koučing sessions ✅

Vierka Tatayová a Maťka Gallovičová sú profesionálne certifikované koučky a členky Slovenskej asociácie koučov. Na každomesačných sessions s tebou prejdú časté otázky a strachy, ktoré podnikateľky zažívajú. Naučíš sa, ako zvládať neistotu a strach, zapracovať na zdravom sebavedomí, cítiť sa v práci lepšie a získaš praktické nástroje, ktoré využiješ v každodenných situáciach v tvojom biznise.

+ 3 sessions s tvojim mentorom ✅

Tvoj mentor s tebou prejde konkrétne tipy a stratégie, ako dostať svoje podnikanie na vyšší level. Každý mesiac sa stretnete a preberiete spolu nastavenie procesov na témy, ktoré si si prešla na lekciách. Tvoj mentor ti odpovie na akékoľvek tvoje otázky a ty budeš mať šancu získať know-how najúspešnejších osobností slovenského biznisu. 

Who will be your mentor?

Na začiatku akcelerátora ti nájdeme toho najlepšieho mentora pre teba, ktorý ti bude pomáhať napredovať počas celého programu. Čo je lepšie, ako sa poradiť s človekom, ktorý už vlastný biznis rozbehol, funguje mu a pozná dané odvetvie?

Na základe tvojej prihlášky ťa prepojíme s mentorom, ktorý sa pohybuje v rovnakom odvetví a s ktorým si sama nastavíš dátum a čas mentoringu. Medzi mentormi a mentorkami nájdeš founderov ikonických biznisov, ako Refresher, Kaliforňan, Envy Cosmetics alebo Nosene a ďalšie úspešné osobnosti. Zažiješ 3 mentoringové sessions, počas ktorých tvoj mentor/ka zistí viac o tvojom podnikaní a prejde s tebou tvoj nový biznis plán.

Our partners

GLOBERG:Digital
Bloom Robbins
Effectix
Hriadel Heger
Logro
Startitup
Wezeo

Is this Accelerator for you?

You run a business, but you want to achieve better results and get clear on your vision

You want to become an entrepreneur in the future and want to work on your idea before getting it out there

You want to work on your side hustle

You want to learn form the best of the best

You are looking for ways to work smarter, more effectively and strategically

This course is fully booked, please join our wait list for

Autumn Accelerator

Please note this course is held in Slovak language.

Document

We will send you and email with all the important information and next steps. If you didn’t recieve this email, please contact us at womanupsk@gmail.com or +421 917 356 559.

This course is 3 months long – starting in february and wrapping up by the end of April

This is a hybrid course – all the lectures, consultations and mentoring are happening online, three events are held in Bratislava.

Accelerator for entrepreneurs contains 12 lectures, 3 couching sessions, 3 mentoring sessions and the opportunity to book a consultation with an accountant, lawyer, IT specialist and marketing expert. This course also consists of 3 live events with special guests and program

Thanks to our partners, we are able to give out several scholarships. Just fill in all the details in our application form and we will let you know about next steps.

90 % of this course is happening online and we record all the sessions. The time and energy you give this course depends on you – every lector will give you a task to work on in your own time and based on your personal needs.

Of course. This course is the right opportunity to prep and create a strong base for your future business.

All the lectures will be recorded and you will automatically get access to a database where you will find them. Of course, we recommend connecting live, to get the most out of the lecture.

Tvôj košík
Shop cart Tvoj košík je prázdny